Радіохвильова хірургія

Радіохвильова хірургія, що використовується в дерматології та косметичній медицині для незначних хірургічних процедур, таких як видалення папілом, бородавок, родимок та новоутворень.

Деякі ураження шкіри викликають занепокоєння через їх невідому природу. У медичному центрі Medicover ми пропонуємо комплексну діагностику та лікування уражень шкіри.

 

Радіохвильова хірургія в Medicover

Ідеально гладка шкіра – справжня прикраса, яка є приводом для гордості, а також для задоволення власним зовнішнім виглядом. На жаль, часто буває, що різного роду дефекти заважають досягти ідеального зовнішнього вигляду, а отже, і позитивного настрою. Тому якщо у вас є недоліки на шкірі, варто подбати про їх ефективне видалення. СлідВарто пам'ятати, що будь-яке новоутворення на шкірі може бути небезпечним та загрожувати здоров'ю. Тому так важливо систематично оглядати шкіру і видаляти ураження на шкірі за призначенням лікаря.

 

Радіохірургія займається усуненням уражень шкіри, що з’являються як у молодих, так і у літніх пацієнтів. Найчастіше фахівці медичного центру Medicover проводять процедури:

 • видалення бородавок, 
 • видалення папілом (наприклад папілома на обличчі), 
 • видалення молюсків контагіозних, 
 • та інших новоутворень на шкірі. 

Ми спеціалізуємося на видаленні нерівностей поверхні шкіри. Лікуванню уражень шкіри завжди передує дерматологічний огляд. Повністю видалені вогнища направляють на гістопатологічне дослідження.

Радіохвильова хірургія — один із хірургічних методів, при якому використовується струм високої частоти, що протікає через спеціальний електроніж або електроголку. Контакт такого засобу з поверхнею шкіри викликає коагуляцію тканинного білка та злипання та закриття розрізаних дрібних кровоносних судин шкіри та підшкірної клітковини, що дозволяє швидко видалити різні ушкодження шкіри з мінімальним ризиком кровотечі. 

Радіохвильове лікування проводиться безболісно. Перед процедурою лікар застосовує правильно підібрану анестезію. Ефект помітний вже після першого відвідування, а кількість процедур визначається індивідуально. Під час консультації лікар повідомить про протипоказання до процедури та про можливі побічні ефекти.

 

До переваг радіохвильової хірургії можна віднести:

 • швидке загоєння,
 • мінімальна кровотеча або відсутність кровотечі,
 • естетичні шрами або відсутність шрамів,
 • короткий час лікування.

 

При радіохірургії існують наступні протипоказання:

 • порушення згортання крові,
 • вагітність,
 • цукровий діабет,
 • активні інфекції.

Потенційні ускладнення після радіочастотної операції: невелика припухлість, почервоніння, синці та болючість в обробленому місці протягом кількох днів.

Також важливо дотримуватися вказівок лікаря після кожної процедури радіохірургії, щоб підвищити успіх процедури та зменшити ризик ускладнень.

 

Видалення новоутворень шкіри

Лікування уражень шкіри високочастотними радіохвилями є безпечним методом і не пов’язане з ризиком серйозних ускладнень. Найголовніше, що процедура не вимагає періоду реконвалесценції і може проводитися безпосередньо в кабінеті лікаря. Процедурі передує інфільтраційна анестезія.

Бородавки, папіломи, контагіозні молюски та інші ураження на шкірі можна видалити швидко і безпечно. Більшість уражень є легкими та нешкідливими, а видалення часто є простим і швидким із задовільним косметичним результатом.

 

Бородавки

Бородавки є доброякісними утвореннями шкіри, які не становлять загрози нашому здоров’ю. Однак вони виглядають неестетично, і ми часто хочемо від них позбутися через високу концентрацію таких змін в конкретному місці на тілі. Тому видалити бородавку - єдине вірне рішення.

Бородавки (також відомі як себорейні бородавки) виникають на поверхні епідермісу. Вони мають грудкувату структуру, яка іноді утворює ніжки з часом (в інших випадках ураження залишається плоским). Ці види бородавок можуть бути найрізноманітніших кольорів, від нейтральних, близьких до тону шкіри, до майже чорних. 

Одним з найбільш ефективних методів видалення бородавок є радіохвильова хірургія. Це безпечна та безкровна процедура, практично безболісна, а період відновлення короткий.

 

Папіломи

Папілома, або вірус папіломи людини (ВПЛ), є одним із вірусів, відповідальних за розвиток раку. Дослідження показують, що не у всіх людей, інфікованих онкогенним типом вірусу, розвивається рак. Однак люди, які є безсимптомними носіями вірусу, можуть заразити інших людей, чий вірус вже може викликати це небезпечне захворювання. 

Папілома (ВПЛ) - передається переважно під час статевого акту або при безпосередньому контакті зі шкірою інфікованої людини. В даний час виділяють близько 100 варіантів ВПЛ, які поділяються на віруси низького ризику (не онкогенні) і високого ризику (онкогенні). 

Найбільш часто використовують радіохвильовий метод видалення папілом, оскільки під час проведення процедури відсутній фізичний контакт радіоножа з місцем утворення,  а отже здорові тканини не зазнають пошкодження.

Для видалення папіломи може знадобитися кілька процедур, оскільки в деяких випадках вони знову відновлюються через наявний в організмі вірус папіломи людини.

 

Контагіозні молюски

Контагіозний молюск – це вірусна інфекція шкіри, яка зустрічається та проявляється у вигляді скупчень білих, рожевих або коричневих круглих грудочок (для прикладу - контагіозний молюск у жінок). Також часто зустрічається молюск у дітей. Найчастіше ураження з’являються в теплих і вологих місцях – під пахвами, під колінами і навколо статевих органів.

Хоча сам заразний молюск не викликає болю, він часто викликає дерматит навколо папули. Таким чином, людина, інфікована молюсками, може відчувати подвійний дискомфорт через непривабливі ущільнення та червону, суху і сверблячу шкіру навколо них.

Щоб звести до мінімуму симптоми і ризик ускладнень, варто пройти дерматологічне лікування, щоб видалити неприємні утворення на шкірі.

Вірус поширюється через:

 • прямий контакт шкіра до шкіри,
 • непрямий контакт в результаті спільного використання рушників та інших предметів,
 • поширення вірусу в інших місцях шкіри шляхом подряпин або гоління,
 • передача вірусу статевим шляхом.

Лікар діагностує інфекційного молюска на основі його характерного клінічного вигляду або шляхом проведення дерматоскопії.

Одним з найефективніших та найбезпечніших методів видалення інфекційних молюсків із шкіри є радіохірургія, яку ми успішно використовуємо в нашій клініці. Це дозволяє видалити навіть великі ураження шкіри, не пошкоджуючи здорові тканини.

 

Радіохвильова хірургія, як записатись на прийом  

Запрошуємо вас до наших медичних центрів Medicover Львів та Medicover Ужгород для проходження обстеження та лікування можливих уражень шкіри. Наші фахівці з дерматології та естетичної медицини зможуть надати професійну консультацію з метою оцінки характеру ураження шкіри та вибору оптимального методу лікування.

Для запису на консультацію зателефонуйте нам чи заповніть заявку онлайн на сайті medicover.ua.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті