Сімейна медицина

Сімейна медицина - це галузь медицини, яка зосереджується на наданні повної медичної допомоги для всієї родини від дітей до старшого покоління. Це означає, що лікар сімейної медицини відповідає за діагностику та лікування всіх захворювань у всіх членів родини, включаючи дітей, дорослих та літніх людей.

Сімейні лікарі працюють з пацієнтами для забезпечення профілактичної допомоги, включаючи щеплення та рекомендації з приводу здорового способу життя. Вони також забезпечують медичну допомогу при захворюваннях, травмах та інших станах.

  

Сімейна медицина в Medicover

У Medicover працюють професійні лікарі сімейної медицини, які мають багаторічний досвід роботи з пацієнтами різного віку та забезпечують повний спектр медичних послуг для всієї родини.

В Medicover сімейна медицина надається кваліфікованими сімейними лікарями, які допомагають пацієнтам з питань загальної медичної допомоги, а також координуватимуть необхідні дослідження та консультації з іншими спеціалістами, якщо потрібно.

Сімейні лікарі Medicover пропонують широкий спектр послуг, включаючи профілактичну медицинську допомогу, виявлення та лікування захворювань, дистанційні консультації з використанням телемедицини, щеплення та багато іншого.

Крім того, Medicover пропонує програму здорового життя, яка допомагає пацієнтам у підтримці здорового способу життя та попередженні захворювань.

Звернення до сімейного лікаря в Medicover дозволяє отримати індивідуальний підхід до кожного пацієнта та забезпечити високоякісну медичну допомогу для всієї родини.

 

Як підписати декларацію з сімейним лікарем

Для того, щоб підписати декларацію з сімейним лікарем Medicover, вам потрібно виконати наступні кроки:

  1. Заповнити заявку на нашому сайті для підписання декларації з одним із наших сімейних лікарів.
  2. Зазначити особисті дані в заявці, які необхідні для підписання декларації.
  3. Обрати сімейного лікаря серед доступних на нашому сайті, які приймають декларантів.
  4. Прикріпити документи (паспорт 1-2 сторінка, ІПН) та надіслати заявку.
  5. Очікувати підтвердження підписання декларації (для цього вам необхідно працівнику Медікавер надати код, який надійде СМС  на ваш мобільний номер, зазначений при заповненні заявки).

Також, ви можете зв'язатись з медичним центром Medicover за безкоштовним номером телефону 0 800 354 911:

- для оформлення декларації,

- якщо у вас є додаткові запитання,

- потребуєте допомоги у підписанні декларації.

 

Сімейна медицина, як записатись на прийом   

Щоб записатися на прийом до сімейного лікаря, вам потрібно виконати декілька кроків:

Знайти сімейного лікаря. Якщо у вас ще немає сімейного лікаря, то перш за все вам потрібно заповнити заявку для підписання декларації з сімейним лікарем Медікавер. Лікаря обрати можете нашому на сайті, “Приймає декларантів”.

Записатись на прийом до сімейного лікаря використовуючи форму запису на прийом на нашому сайті чи за телефоном 0 800 305 911. Оберіть зручні дату і час прийому. 

Підготуйте необхідну інформацію. Перед візитом підготуйте необхідну інформацію, деталі вашої медичної історії.

Якщо ви маєте додаткові запитання або потребуєте допомоги з записом на прийом до сімейного лікаря, зверніться до місцевої медичної асоціації або до офісу лікаря.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті