Лазерна епіляція

Лазерна епіляція – найефективніший метод видалення небажаного волосся, який користується популярністю і цінується у всьому світі. Це гарантія гладкої та ніжної шкіри практично на кожній ділянці тіла. 

Ви коли-небудь замислювалися, скільки часу вам насправді потрібно для щоденного видалення волосся на тілі? Бритва, віск, епілятори, ви, напевно, мали справу з ними не раз. Тепер обирайте комфорт і зручність, які вам сподобаються!

 

Лазерна епіляція в Medicover 

У наших медичних центрах Medicover Львів та Medicover Ужгород ми виконуємо усі види епіляції, зокрема в наступних зонах: обличчя, пахв, в зоні бікіні, рук, ніг, спини та інших.

Завдяки передовим технологіям дана косметологічна терапія більше не є проблемою для людей, які мають дуже світле волосся чи темний колір обличчя. Наші лазери ідеально працюють як на тонкому й слабкому, так і на темному та сильному волоссі. Особливо популярна лазерна епіляція в зоні бікіні, оскільки це область, яка є найбільш чутливою, схильною до подразнень, висипів та почервоніння.

Процедура з видалення небажаного волосяного покриву відрізняється від старих методів головним чином довговічністю ефекту, що виникає внаслідок термічного руйнування волосяної цибулини, запобігаючи її відновленню. Передова лазерна технологія, безсумнівно, перемагає щоденне гоління бритвою або депіляцію воском чи цукровою пастою, дія яких короткочасна і вимагає постійного повторення. 

Епіляція лазером – це найсучасніший метод видалення волосся на кожній ділянці тіла, який характеризується тривалим ефектом. Після серії процедур пацієнт може насолоджуватися ідеально гладкою шкірою протягом багатьох років. Після їх закінчення можуть з’являтися поодинокі слабкі волосини. Тоді достатньо провести підтримуючу процедуру, яка збереже бажані результати. Серед думок наших пацієнтів про дану косметологічну процедуру часто зустрічаються твердження, що це ідеальне рішення для людей, які мають проблеми з врослим волоссям або подразненням після гоління. Безсумнівно, лазерна епіляція ніг чи епіляція зони бікіні економить час, адже кілька процедур звільняють нас від обов’язку постійного гоління. Досить кількох сеансів даної терапії, щоб назавжди та ефективно знищити небажану “рослинність” на тілі, обличчі та інтимних зонах. Дуже висока ефективність лікування, безпека та мінімізація больових відчуттів – безсумнівні переваги лазерної терапії.

Процедура видалення небажаного волосся полягає у вибірковій термічній деструкції тканин з використанням тепла, що утворюється в результаті прийому достатньо високої світлової енергії. Отриманий тепловий ефект залежить від інтенсивності меланіну, тобто пігменту у волосках та шкірі. Енергія поглинається волосяним фолікулом, і матрикс волосся разом з оточуючими крихітними кровоносними судинами нагрівається. Навколишні тканини залишаються неушкодженими, так як процедура абсолютно безпечна. Під впливом лазера можна пошкодити лише волоски в фазі анагену (росту). Встановлюючи інтервали між повторами епіляції, ми враховуємо фази росту волосся. Після проведення серії процедур ми можемо насолоджуватися тривалим ефектом гладкої шкіри.

  

Лазерне видалення небажаного волосся

Перед першим сеансом пацієнт проходить обстеження стану шкіри та оцінку її фототипу. Лікар естетичної медицини або косметолог також оцінює колір та густоту волосяного покрову. Це необхідно для підбору правильних налаштувань для робочих параметрів пристрою. Ще один важливий елемент перед початком процедури – співбесіда про стан здоров’я та можливі протипоказання. У деяких пацієнтів під час проведення даної косметологічної терапії  може спостерігатися невелике відчуття тепла шкіри. У цих випадках можна використовувати знеболюючий крем для чутливих зон. Після процедури деякі пацієнти можуть помітити невелику припухлість, почервоніння, а також невеликий свербіж або печіння шкіри. Однак ці відчуття зникають через кілька годин після її завершення..

Процедура проведення лазерної епіляції вимагає короткої довжини волосся в місці проведення( 2-4 мм ). Шкіра не повинна бути сухою або подразненою.

У Medicover найпопулярнішими серед пацієнтів є лазерна епіляція пахв, зони бікіні, ніг, обличчя, живота та сосків.

  

Лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція під пахвами на даний момент є однією з найпопулярніших процедур. Це відмінне рішення для всіх людей, які цінують комфорт і дбають про гладку шкіру навколо пахв. Епіляція пахв рекомендується, коли волосся відростає дуже швидко, а інші методи, наприклад гоління бритвою, виявляються малоефективними. Завдяки даній процедурі можна видалити від 80 до 90% волосків в зоні пахв.

 

Лазерна епіляція ніг

Всі жінки мріють про шовковисту гладку шкіру ніг. Для досягнення бажаного ефекту ми пропонуємо лазерну епіляцію на ногах. Дана процедура  назавжди вирішить проблеми неприємного вигляду волосся на ногах. Вона призначена для всіх типів волосся (від світлого до чорного та густого).

 

Епіляція інтимних місць, епіляція зони бікіні

Видалення волосся з інтимних зон в даний час користується чи не найбільшою популярністю серед пацієнтів: бікіні не глибоке (по лінії трусиків), бікіні глибоке. Лазерна епіляція зони бікіні дозволяє назавжди позбутися проблеми депіляції інтимних місць в домашніх умовах, що значно підвищує комфорт та зручність життя. 

 

Лазерна епіляція на обличчі

Небажані волоски на обличчі можуть стати великою проблемою для багатьох людей. Все більше жінок вибирають лазерну епіляцію верхньої губи, щоб назавжди видалити волосся в даній зоні. Лазерна епіляція обличчя найбільш ефективний метод, щоб отримати гладку шкіру лиця.

 

Епіляція лазером спини

Епіляція на спині дуже популярна, особливо серед чоловіків. Вона має високу ефективність, тривалий ефект й мінімальний ризик розвитку ускладнень – і це ті особливості, які доводять перевагу лазерної епіляції перед іншими методами видалення волосся. Варто згадати, що видалення волосся на спині також є способом ефективної боротьби з гіпергідрозом.

  

Епіляція на стегнах

Депіляція в області стегон – одна з найпопулярніших процедур серед жінок. Під час гоління стегон традиційною бритвою існує високий ризик подразнення шкіри та запалення, якого можна уникнути, вибравши лазер для видалення волосяного покриву зі стегон.

  

Лазерна епіляція ареол молочних залоз

Це коротка процедура видалення волосся, яка займає приблизно 15 хвилин. Завдяки серії ви позбудетеся від небажаних волосків на грудях навколо сосків і відчуєте себе набагато комфортніше!

  

Епіляція живота

Темні волоски на животі дуже часто зустрічається у жінок зі смаглявим кольором обличчя. Завдяки нашому лазеру ми можемо допомогти вам швидко позбутися від небажаних волосків і ваш живіт стане ідеально гладким.

 

Лазерна епіляція для чоловіків

В даний час все більше процедур в кабінетах естетичної медицини призначені також для чоловіків. Однією з них є лазерна епіляція, яка ідеально підходить для доглянутих чоловіків, які бажають назавжди позбутися непривабливих волосків з різних частин тіла. Чоловіча епіляція є безболісною і неінвазивною процедурою, дає миттєвий результат і комфорт протягом тривалого часу. Чоловіки все частіше епілюють не тільки спину і пахви, але й все тіло. Ось найпопулярніші ділянки тіла, з яких чоловіки видаляють волосся: інтимні зони, сідниці, ноги, пахви,спина, груди, обличчя.

Після завершення терапії рекомендується використовувати заспокійливі креми приблизно 1-2 дні. Поки не зникне будь-яке подразнення (почервоніння, печіння тощо), не потрібно наносити на шкіру жодних косметичних засобів, крім заспокійливої дермокосметики. Шкіру слід захищати від сонця, використовуючи креми з високим фільтром SPF 50. Протягом кількох тижнів після закінчення лазерної терапії також рекомендується уникати процедур, що розширюють судини, наприклад, відвідування сауни.

 

Лазерна епіляція, як записатись на прийом

Ми завжди надаємо консультацію косметолога перед початком процедур лазерної епіляції. Під час вашого візиту косметолог також проведе для вас лазерний тест, метою якого є встановлення відповідних параметрів лазера для вашого кольору шкіри.

Сучасна технологія епіляції лазером, здатна забезпечити високу ефективність, безболісність, довговічність й, перш за все, безпеку цієї процедури. Цей метод дуже популярний серед пацієнтів, особливо тих, у кого до цього часу були проблеми з подразненням після інших методів депіляції. 

Ви можете записатись на процедуру епіляції за телефоном чи завітавши до нас на рецепцію в медичних центрах Medicover Львів та Medicover Ужгород. Найбільш швидкий спосіб запису на прийом - заповнити онлайн-заявку на нашому сайті medicover.ua. Вам зателефонує наш фахівець та запропонує кілька варіантів дат та часу для відвідування косметологічного кабінету.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті