Лазерне видалення судин

Неприємна проблема видимих судинних змін на обличчі та ногах хвилює як жінок, так і чоловіків. До «ери лазеру» єдиним способом впоратися з цією проблемою було приховати недоліки під макіяжем чи одягом. Лазерна технологія – безпечна і дуже ефективна.

  

Лазерне видалення судин в Medicover

Дрібні розбиті кровоносні судини та вени-павучки часто є серйозною естетичною проблемою. Використовуючи правильно підібрану енергію та довжину хвилі лазера, ви можете вибірково видаляти (закривати) непривабливі кровоносні судини, не пошкоджуючи навколишню шкіру.

Судинні зміни, які можна зменшити за допомогою лазерної терапії, включають:

 • тріщини, розширені кровоносні судини на обличчі (телеангіектазії),
 • розірвані кровоносні судини на ногах (венектазія),
 • еритема,
 • зміни після розацеа та  прищів,
 • вазомоторна шкіра, яка швидко реагує почервонінням на психічні та зовнішні фактори,
 • телеангіектазії - це захворювання, що супроводжується утворенням прозорих і постійних розширених капілярів, видимих через шкіру обличчя. Вони з’являються у вигляді одиничних червоних ниток на шкірі обличчя (або з’являються скупченнями).

 

Лазерне видалення судин в медичному центрі Medicover проводиться у наступних ділянках:

 • лазерне видалення судин на обличчі (наприклад видалення судин на носі),
 • лазерне видалення судин на ногах,
 • лікування куперозу на обличчі (судинних зірочок),
 • та інших.

Процедура полягає в нагріванні крові в розширеній судині до температури, яка призведе до скорочення її стінок, а потім їх закриття. Лікування пошкоджених судин лазером дає стійкі результати. Це означає, що судина закрита постійно. Для досягнення оптимального результату процедури закриття судин рекомендується повторити 3 рази з інтервалом у кілька місяців.

Перед проведенням косметолог оцінює судини, які видно крізь епідерміс,вивчає діаметр, кількість і колір. Важливо, що енергія, яка випромінюється лазером, поглинається гемоглобіном - червоним пігментом крові. Кров нагрівається, руйнуючи внутрішню стінку кровоносних судин. Через деякий час капіляр видаляється з організму. Це надзвичайно ефективний метод лазерного лікування пошкоджених судин.

Лазерне видалення судин складається з кількох етапів. Спочатку фахівець очищає шкіру, де будуть проводитися процедури. Макіяж знімається. Для захисту від лазерного випромінювання на очі пацієнта одягають спеціальні чохли. 

Лікування пошкоджених судин лазером необхідне, коли в дермі з’являються чітко розширені кровоносні судини, які ми бачимо через епідерміс. Якщо вони постійні і не зникають, то також варто скористатися цим лікуванням естетичної медицини. Це пояснюється тим, що шкіра постійно піддається впливу УФ-випромінювання, а також несприятливих погодних умов. Часто проблема також виникає, коли людина приймає стероїди. Видалення пошкоджених судин за допомогою лазера – ідеальне рішення. Почервоніння і еритема зникнуть, і ми позбудемося комплексів.

Видалення пошкоджених кровоносних судин за допомогою лазера також є хорошим способом, коли кровоносні судини з’єднуються, утворюючи структури великого розміру. На жаль, виглядає це не естетично. Приймаючи рішення про видалення пошкоджених судин лазером, слід пам’ятати про протипоказання. Про деталі під час консультації розповість фахівець – саме він надасть необхідну інформацію для процедури.

Після процедури лазерного видалення судин шкіра обличчя не повинна піддаватися впливу УФ-променів протягом мінімум 4 тижнів. Також не дозволяється інтенсивно займатися спортом мінімум 5 днів після процедури або відвідувати сауну (тоді кровоносні судини розширюються). Шкіру в місці обробки потрібно зволожувати кремом 2-3 рази на день відповідно до індивідуальних рекомендацій вашого лікаря. У деяких випадках необхідно нанести на шкіру мазь з антибіотиком в місці обробки.

Після процедури лазерного закриття судин не можна робити пілінг, вмивати обличчя спиртовмісним тоніком і використовувати мило для вмивання. Також не дозволяється використовувати спирт для промивання  зон дії лазера

  

Лазерне видалення судинних сіток

Лікування куперозу, більш відоме як судинні зірочки. Це явище у вигляді сітки з розширеними дрібними судинами зустрічається досить часто. Його також іноді називають телеангіектазією.

Телеангіектазії найчастіше є наслідком дефектів капілярної системи. Під тиском у венах, деформуються стінки сусідніх капілярів. Вони набряклі, що дозволяє їм виступати на шкірі у вигляді зірочок. Капіляри дуже значно розширюються. Якщо їх діаметр зазвичай не більше 0,02 мм, то при розширенні досягає 1,5 мм.

Однією з головних причин утворення судинних зірочок на ногах є генетичні захворювання. Якщо ми успадковуємо цю анатомічну особливість, у нас неглибоко розташовані і розширені кровоносні судини. Вени на ногах дуже часто також виступають в результаті порушення кровообігу і з гормональних причин. Великі коливання температури також сприяють розрив капілярів. До факторів, що підвищують ризик появи вен на ногах, також відноситься часте вживання алкоголю і кави, а також тривалий стрес. Слід пам’ятати, що крихкість судин зазвичай збільшується з віком. У літніх людей часто з’являються тріщини судин, які найчастіше розташовуються на стегнах, литках і стопах.

Хоча ми не в змозі змінити нашу індивідуальну генетичну схильність, ми можемо знизити ризик виникнення судинних зірочок багатьма іншими способами. У цьому випадку варто:

 • Пам’ятати про регулярну фізичну активність – будь-яка форма вправ підтримує роботу м’язів і стимулює кровообіг;
 • Відмовитися від алкоголю і сигарет – нікотин і алкоголь послаблюють стінки судин;
 • Їсти здорову їжу – здорове харчування запобігає надмірній вазі та ожирінню, які сприяють розриву капілярів;
 • Носити зручний одяг – це дозволяє вашій крові вільно текти;
 • Уникати занадто тривалих сонячних ванн – надмірне перебування шкіри на сонці призводить до порушення кровообігу, яке є основною причиною появи зірочок на ногах.

Однак, якщо профілактичні заходи не вберегли нас від появи пошкоджених судин на ногах, може знадобитися мікрохірургічна або хірургічна операція. Наприклад:

Лазерна облітерація (тобто закриття просвіту судини) є одним із методів лікування судинних вен. Енергія, передана лазерним випромінюванням, остаточно закриває капіляр. Процедура проводиться в положенні лежачи, під час процедури пацієнт і лікар повинні використовувати спеціальні окуляри для захисту очей. Шкіра пацієнта покривається гелем, завданням якого є охолодження і правильне проведення енергії.

Склеротерапія є найефективнішим методом лазерного видалення судинних сіток на ногах. Вибір методу лікування, однак, залежить від розташування пошкоджених кровоносних судин, типу і тяжкості ураження, а також досвіду людини, яка виконує процедуру. Видалення судинних уражень можна проводити за допомогою різних лазерних технологій. Великою перевагою цього рішення є те, що під час процедури можна також видалити розтяжки або шрами на ногах.

У разі склеротерапії необхідно кілька сеансів. Окремі процедури абсолютно безболісні і проводяться тонкою голкою. Під час їх проведення фахівець наносить на пошкоджені судини лікувальний препарат, завдяки якому їх стінки зростаються. Найбільшою перевагою склеротерапії є довговічність лікувального ефекту. Після операції пацієнт більше не відчуває таких симптомів, як печіння, важкі ноги або біль.

 

Лазерне видалення судин, як записатись на прийом 

Видаленню судин лазером завжди передує консультація лікаря, фахівця з дерматології. Тому, запрошуємо вас на зустріч з нашими спеціалістами для отримання консультації щодо лікування.

Ви можете записатись на візит до дерматолога, завітавши в наші медичні центри Medicover Львів та Medicover Ужгород чи зателефонувати нам. Також ви можете записатись на консультацію заповнивши онлайн заявку на сайті medicover.ua.

Залежно від масштабу вашої проблеми, наш фахівець може порекомендувати повторити процедуру закриття судин. Під час консультації вас також поінформують про рекомендації та протипоказання до її проведення. Запрошуємо призначити зустріч!

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті