Лазерне шліфування шкіри та рубців

З віком шкіра обличчя втрачає пружність та молодість. З’являються перші зморшки та інші ознаки старіння. Чи можна уповільнити цей процес? Одним із способів повернути шкірі молодість є лазерне омолодження обличчя.

   

Лазерне омолодження шкіри в Medicover

Лазерне омолодження шкіри в медичних центрах Medicover – це поєднання новітніх технологій та медичного досвіду наших лікарів. Ми проводимо омолоджуючі лазерні процедури на шкірі обличчя, шиї та декольте. Використання лазерів для омолодження шкіри – це не тільки усунення зморшок, але й усунення зміни кольору або в’ялості шкіри. Тому омолодження обличчя без скальпеля можливе завдяки новітнім лазерним технологіям.

Наші фахівці проводять наступні процедури лазерного фракційного омолодження: 

 • лазерне шліфування обличчя,
 • омолодження рук,
 • омолодження шиї,
 • шліфування ділянки навколо очей,
 • шліфування периоральної ділянки,
 • шліфування сідниць
 • та інші.

CO2 фракційний лазер - це ультрасучасний апарат, який використовується в нашому медичному центрі  для постійної та повної регенерації шкіри та інтенсивної стимуляції синтезу нового колагену. Фракційне лазерне омолодження обличчя зменшує дрібні зморшки, покращує тон і текстуру шкіри, відновлює її пружність та закриває великі пори. Фракційний лазер також зменшує глибокі зморшки та шрами.

 Лазерне омолодження шкіри найчастіше проводиться на шкірі обличчя. У порівнянні з іншими методами, це найменш інвазивний метод. З цієї причини процедуру часто називають «омолодженням без скальпеля». Для його проведення використовується фракційний лазер, створюючи мікропошкодження на шкірі. Оскільки інша частина епідермісу залишається неушкодженою окремо від зазначеного місця, вона починає дуже швидко відновлюватися, усуваючи небажані зморшки або інші недоліки. 

Дія лазера ідеально підходить, також,  й на шкіру шиї. Лікування точно таке ж, як і для обличчя, але через більшу площу це може зайняти трохи більше часу.

Лазерне шліфування обличчя та шиї є дуже ефективним засобом, який дозволяє розгладити зморшки та омолодити оброблену шкіру. Роки, що минають, залишають слід на шкірі обличчя та шиї. Більшість з нас хотіли б уникнути цього і намагаються зробити все можливе, щоб зменшити симптоми старіння. Сучасні методи лікування в області естетичної медицини ефективно борються зі слідами часу,  у вигляді зморшок, шрамів тощо.

Протипоказаннями до лазерного омолодження є:

 • вагітність і годування груддю,
 • свіжа засмага,
 • деякі хронічні захворювання (наприклад, аутоімунні захворювання, псоріаз, фотодерматози, цукровий діабет),
 • деякі види алергії
 • інфекції, наприклад, активний герпес,
 • порушення згортання крові,
 • прийом антикоагулянтів, 
 • онкопроцеси
 • лікування ізотретиноїном (лазерне лікування можна проводити через 6 місяців після закінчення лікування).

  

Лазерне шліфування рубців

Шліфування – це процедура, при якій на тканини впливають фракційним лазером. Його енергія викликає зміни в колагенових волокнах, що відповідають за пружність і еластичність шкіри. В результаті стан шкіри помітно покращується. Дану процедуру можна з успіхом виконувати не тільки на обличчі, але й на животі та стегнах.

Для багатьох людей лазерне видалення рубців принесло велике полегшення. Особливо коли йде мова про рубці на обличчі, які важко приховати. Вони часто стають джерелом багатьох комплексів і втрати впевненості в собі. Травми та операції стають причиною багатьох постійних слідів, але ще частіше причиною утворення рубців є юнацькі вугрі. Тому лазерне шліфування шрамів прекрасне рішення вирішити естетичну проблему на обличчі чи інших частинах тіла. 

Шліфування рубців лазером полягає в точному направленні променя світла, який проникає глибоко в шкіру, в підшкірну клітковину і дерму, викликаючи мікропошкодження. Там відбувається фототермічна реакція і вода в тканині нагрівається й випаровується. Наслідком цього явища є активація природних процесів відновлення шкіри та стимуляція вироблення колагену, тобто речовини, що відповідає за бездоганний стан шкіри. Як відомо, зниження вироблення колагену викликає старіння шкіри, в’ялість і утворення зморшок. Фракційний лазер, руйнуючи змінену тканину, одночасно стимулює її до самовідновлення. Для досягнення задовільних результатів зазвичай слід використовувати серію таких процедур.

Навіть через кілька днів після лазерного шліфування шкіри навколо рубця, шкіра  може трохи набрякнути і почервоніти. Може бути навіть легка висипка або лущення, які зникнуть протягом наступних кількох днів. Основа догляду – використання м’яких зволожуючих кремів і вживання великої кількості негазованої мінеральної води, яка забезпечить шкірі потрібний рівень зволоження.

Після лазерного шліфування шкіри не слід приймати гарячі ванни протягом кількох днів. Забороняється відвідувати сауну та перебувати на сонці. Перед виходом з дому використовуйте креми з високим УФ-фільтром. У цей час також слід відмовитися від будь-яких пілінгів.

Особливо важливо уникати сонця, утримуватися від сонячних ванн, оскільки після процедури шкіра дуже чутлива та може виникнути серйозна зміна кольору. З цієї причини лазерне шліфування рубців необхідно проводити восени та взимку, коли сонце не становить такої великої загрози для шкіри.

Шкірі потрібно чотири-шість тижнів, щоб відновитися після лікування. Все залежить від того, наскільки глибоко були проведені зміни. Також потрібно пам’ятати, що для досягнення гарних результатів необхідно пройти цілу серію процедур.

 

Лазерне омолодження шкіри, як записатись на прийом   

Записатися на консультацію до наших фахівців косметологів ви можете за телефоном чи на рецепції наших медичних центрів  Medicover Львів та Medicover Ужгород. Також запис на процедуру можна здійснити онлайн на нашому сайті. Просто заповніть заявку, вкажіть спеціальність лікаря та місто Львів чи Ужгород і наш консультант зателефонує вам і запропонує зручний час  час для візиту.

Естетична медицина – це не тільки покращення краси або усунення симптомів старіння. В даний час все більш популярними стають засоби, що уповільнюють процес старіння. Ефект від шліфування шкіри в нашому кабінеті естетичної медицини – це підвищення її пружності, омолодження та ефективне усунення зморшок.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті