Неврологія

Неврологія - займається діагностикою, лікуванням і дослідженням захворювань нервової системи. Нервова система включає центральну нервову систему (головний мозок і спинний мозок) і периферичну нервову систему (нерви, що з'єднують центральну нервову систему з різними органами і тканинами).

Для діагностики та лікування пацієнтів неврологи використовують різноманітні методи, такі як клінічні огляди, нейрофізіологічні тести, лабораторні аналізи.

 

Неврологія в Medicover 

В Medicover неврологічні послуги надаються висококваліфікованими спеціалістами з нейрології, які мають досвід у діагностиці та лікуванні різних неврологічних захворювань.

Пацієнти можуть отримати консультацію лікаря-невролога, який допоможе з'ясувати причину симптомів та розробити план лікування. Крім того, Medicover пропонує різні дослідження, які допоможуть у діагностиці та моніторингу неврологічних захворювань.

Загалом, Medicover пропонує комплексний підхід до діагностики та лікування неврологічних захворювань, що дозволяє пацієнтам отримувати якісну медичну допомогу в одному місці.

 

Діагностика та лікування неврологічних захворювань 

Діагностика та лікування неврологічних захворювань проводяться спеціалістами-неврологами. Основні етапи процесу включають оцінку симптомів, проведення обстежень, встановлення діагнозу, планування лікування.

Оцінка симптомів: Пацієнт описує свої скарги та симптоми, які можуть включати біль, слабкість, рухові порушення, проблеми з пам'яттю, координацією тощо. Під час консультації невролога, лікар проводить детальне опитування та фізичне обстеження пацієнта.

Обстеження: В залежності від симптомів і підозрів на конкретне захворювання, лікар може призначити різноманітні діагностичні процедури, такі як комп'ютерна томографія (КТ), магнітно-резонансна томографія (МРТ), електроенцефалографія (ЕЕГ), електроміографія (ЕМГ), лабораторні аналізи крові та інші.

Встановлення діагнозу: Зібрання інформації з обстежень і симптоматики допомагає лікарю поставити діагноз. Це може бути, наприклад, мігрень, часті головні болі, невралгія або інше неврологічне захворювання.

Планування лікування: Після встановлення діагнозу лікар невролог розробляє індивідуальний план лікування для пацієнта. Це може включати призначення лікарських препаратів, фізіотерапії, реабілітаційних заходів, хірургічних втручань або інших методів, залежно від характеру захворювання.

  

Невролог, як записатись на прийом   

Щоб записатись на консультацію лікаря невролога, вам необхідно звернутися до одного з МЦ Медікавер.

В нашій клініці, призначення до невролога може бути здійснене через попередній запис онлайн на нашому сайті, за телефоном гарячої лінії або через звернення до сімейного лікаря, який далі направить вас до спеціаліста.

Під час візиту до невролога чи до дитячого невролога очікуйте ретельного медичного огляду та історії хвороби, а також можливо здійснення додаткових досліджень, таких як нейрологічний огляд, нейрофізіологічні тести, магнітно-резонансна томографія та ін.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті