Проколювання вух

Маленькі або більш ефектні декоративні елементи навколо вух завжди додають кожній жінці надзвичайної витонченості, тому не дивно, що часто молодим дівчатам хочеться мати у вухах сережки. 

 

Проколювання вух в Medicover

Проколювання вух – це нескладна процедура, яка проводиться вже давно, але ніколи не варто підходити до неї зі зневагою, адже при проколі вух ушкоджується тканина нашого організму. Тому існує певний ризик зараження або зараження серйозним захворюванням.

Перед тим як пройти процедуру, варто дізнатися, як вона відбувається. Не всі методи однаково рекомендовані, і важлива правильна гігієна після процедури. Перевірте також, що вам потрібно знати, якщо ви хочете, щоб вашій дитині прокололи вуха.

В медичному центрі Medicover ми проколюємо вуха дітям з шести місяців. 

Сережки у вухах додають шарму обличчю і є гарною прикрасою. Через свою популярність проколювання вух здається абсолютно безпечною процедурою, але тут теж доведеться свідомо вибрати метод і ознайомитися з плюсами і мінусами. Найбільш популярними методами проколювання вух є:

Проколювання вух пістолетом

У цій процедурі використовується пістолет (або навіть два). Для проколювання вух, рекомендовано сережки з медичного сплаву або титану, які не сенсибілізують, а додатково мають більш товсті палички, що полегшує загоєння. Крім того, пістолети мають змінні одноразові касети, які забезпечують гігієнічну та безпечну для нашого здоров’я обробку. 

У дорослих проколювання вух виконується послідовно на кожному вусі.

 

Проколювання вух дітям

Багато батьків стверджують, що чим раніше проколоти вуха дитині, тим краще. Адже кожна дівчинка через деякий час захоче одягнути зірочки, сердечка чи маленькі сережки з героями улюблених казок. Пробивання вух займає всього кілька секунд, дитина за цей час може розмовляти, можливо, вона нічого не відчуває й не заплаче. 

У нашій клініці ми проводимо безпечне, безболісне та швидке проколювання вух дітям, забезпечуючи їм повний комфорт. Ми завжди проводимо дану процедуру в присутності батьків або опікунів, завдяки чому найменші почуваються впевнено та безпечно.

Наші досвідчені та доброзичливі спеціалісти забезпечують приємну атмосферу та швидко встановлюють дружній контакт з дітьми.

Час загоєння вух залежить від стану організму та гігієни. Зазвичай вважається, що отвори у вухах загоюються від трьох до чотирьох тижнів, але практика показує, що вуха повністю заживають лише через 6 тижнів.

 

Основні правила догляду після проколювання вух:

  • Завжди мийте руки, перш ніж торкатися сережок або вух;
  • Очищайте передню та задню частину вуха принаймні двічі на день;
  • Не змочуйте ділянку проколу;
  • Не застібайте сережки занадто туго;
  • Якщо вас щось турбує, зверніться до лікаря;
  • Не знімайте перші сережки протягом 6 тижнів без консультації з лікарем.

 

Проколювання вух, як записатись на прийом 

Якщо ви вирішуєте де можна проколоти вуха, запрошуємо у медичний центр Medicover для проведення процедури проколювання вух дітям та дорослим.

На дану процедуру ви можете записатись за телефоном чи на реєстратурі наших медичних закладів. Також це можна зробити онлайн на нашому сайті medicover.ua - заповнивши заявку. Просто оберіть спеціальність лікаря та місто для візиту та відправте нам заявку.

Ми з радістю відповімо на ваші запитання, наприклад  щодо пробивання вух у дітей.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті