Дитяча хірургія

Дитяча хірургія займається діагностикою та лікуванням захворювань та вад у дітей з перших моментів життя і до досягнення ними повноліття.

Дитячий хірург – це спеціаліст, знання та компетентність якого не дозволяють ставитися до пацієнтів як до «малих дорослих». Залежно від віку, організм дитини по-різному реагує на втручання, швидше проявляється водно-електролітний дисбаланс і системні симптоми, тому крім знань дитячої хірургії необхідні також знання педіатрії, анатомії дітей і підлітків та неонатології. При цьому відновлювальні процеси у дітей відбуваються швидше, а маленькі пацієнти швидше одужують. 

   

Дитяча хірургія в Medicover 

У відділенні дитячої хірургії медичного центру Medicover ми надаємо велике значення правильному догляду за маленькими пацієнтами. Тому кожним з них займається не тільки дитячий хірург, а й команда висококваліфікованих педіатрів. 

Дитяча хірургія в Medicover Львів та Medicover Ужгород включає весь спектр хірургічних втручань дитячого віку. Ми також здійснюємо спостереження після дитячих травм і діагностику болю в животі або кістково-суглобовій системі.

 

Що робить дитячий хірург:

- планує та виконує хірургічні втручання при вроджених вадах розвитку, пухлинах, травмах та інших захворюваннях;

- виконує дерматологічні процедури.

- виконує біопсію для діагностичних досліджень.

 

Хто звертається до дитячого хірурга:

1. Діти від 0 до 12 місяців для проведення планових медичних оглядів для діагностики вроджених вад розвитку.

2. Діти для планових медичних оглядів перед вступом в ДНЗ, школу та інші навчальні заклади.

3. Діти зі скаргами які турбують протягом тривалого часу (грижі, гідрофунікулоцелє, крипторхізм, варикоцелє, утвори мяких тканин та інші).

4. Діти зі скаргами, які виникають раптово (біль в животі, різного роду травми, гнійні процеси мяких тканин, сторонні тіла організму).

Перед першою консультацією дитячого хірурга, залежно від віку, ви можете повідомити дитині, з якою метою і до кого ми йдемо. Необхідно підготувати документи, результати лабораторних і візуалізаційних досліджень та попередніх консультацій. Якщо проблема виникла під час вагітності, ви повинні мати з собою документи про вагітність. Добре записати питання та сумніви, які ми хочемо поставити.

 

Лікування патологій та захворювань у дітей

У медичному центрі Medicover ми пропонуємо доступ до відомих та шанованих спеціалістів у галузі дитячої хірургії. Ми дбаємо про дружню атмосферу без стресу під час відвідувань, а також про індивідуальний та чуйний підхід до кожного маленького пацієнта.

 

Дитяча хірургія зосереджена переважно на хірургічному лікуванні. 

Найчастіше до нас звертаються з наступними захворюваннями та патологіями:

травми будь-якої локалізації (зашивання ран, вправлення розтягнень в суглобах, іммобілізація кінцівок);

переломи і вивихи;

болі в животі;

грижі різної локалізації (пахова грижа, пупкова грижа);

опіки;

гнійні запалення підшкірно-жирової клітковини;

пухлини різних видів;

вроджені патології (крипторхізм, синдактилія);

чужорідні предмети у ШКТ.

Часто буває, що консультацію дитячого хірурга рекомендує сімейний лікар, педіатр або лікар іншої спеціальності, який лікує дитину (наприклад, ортопед, кардіолог, онколог тощо). Візит до дитячого хірурга необхідний у разі будь-яких захворювань, які лікуються хірургічним шляхом у дітей - оскільки зазвичай саме дитячий хірург вирішує, чи кваліфікуватись на операцію, призначає необхідні обстеження тощо. Догляд дитячого хірурга також необхідний після операції – бо займається лікуванням ран, зняттям швів чи післяопераційними перевірками.

 

Звертатися до дитячого хірурга варто, коли ми помічаємо симптоми, що свідчать про захворювання, яке потребує хірургічного лікування. Тривожні симптоми включають, наприклад:

підозрілі зміни пігментації шкіри;

шкірні та підшкірні вузлики;

хворобливо врослі аномальні нігті;

гнійні запалення;

важко загоюються рани;

біль у животі;

зміна ритму випорожнення;

появі грижі;

 

Варто пам'ятати, що діагностику багатьох із перерахованих вище станів не слід відкладати – чим раніше буде зроблено медичне втручання, тим більше шансів на менш інвазивне, коротше та ефективніше лікування. Приватний дитячий хірург – найкраще рішення, коли ви не можете чекати на прийом. В Medicover ви можете записатися на прийом з дитиною у зручний для вас час.

 

Дитяча хірургія, як записатись на прийом до хірурга

Щоб записатись на консультацію до дитячого хірурга, завітайте в один з наших медичних центрів. Також ви можете нам зателефонувати щоб запланувати візит чи заповнити онлайн-форму на нашому сайті.

У наших клініках Medicover Львів та Medicover Ужгород ми пам’ятаємо, що для кожного маленького пацієнта візит до лікаря – це особлива подія, яка навіть іноді може викликати зайвий стрес і страх. Тому ми ставимося до дітей з особливою турботою та розумінням, намагаємося, щоб кожен візит проходив у дружній, добрій та теплій атмосфері не лише для дитини, а й для її батьків. У нас працюють найкращі дитячі хірурги Львова та Ужгорода, які мають великий досвід і симпатію до своїх маленьких пацієнтів.

Ми виконуємо повний спектр хірургічних втручань, використовуючи не тільки знання та досвід наших фахівців, а й найсучасніше діагностичне та медичне обладнання, що дозволяє надавати нашим маленьким пацієнтам найякісніші медичні послуги, а їхнім батькам - відчуття комфорту та впевненості в тому, що про їхню дитину піклуються.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті