Пластична хірургія

В медичному центрі Medicover ми виконуємо традиційні пластичні операції, такі як корекція форми чи розміру бюсту, моделювання обличчя та силуету. Вибір методу пластичної хірургії завжди залежить від індивідуального випадку та потреби пацієнта, а головною метою є виправлення недоліків тіла – вроджених чи набутих.

  

Пластична хірургія в Medicover 

Пластична хірургія в Medicover пропонує широкий спектр можливостей. Вона займається відновленням та моделюванням тіла. Коли зміни викликані віком, хірургічні операції зазвичай називають естетичними операціями. Також хірургічне відновлення пошкодженого та деформованого тіла внаслідок захворювання, травми чи вродженого дефекту називається реконструктивними операціями, які ми виконуємо за станом здоров’я.

Коли ми плануємо покращити нашу красу хірургічним шляхом, то повинні знати, що деякі пацієнти перебільшують незначні недоліки свого тіла. Тому суб’єктивно зазначені недоліки мають бути об’єктивно оцінені та перевірені оком фахівця в даному напрямку. Перш ніж прийняти рішення про операцію, необхідно визначити, чи вдасться виправдати очікування пацієнта за допомогою естетичної хірургії. Схожа ситуація й у випадку медичних операцій, які спрямовані на поліпшення функцій, втрачених після травми. Плануючи реконструктивну операцію, ми повинні точно визначити потреби пацієнта та чи відповідатиме заплановане хірургічне лікування їхнім очікуванням.

Сьогодні пластичні хірурги медичного центру Medicover проводять всі види пластичних операцій, зокрема:

Хейлопластика;

Лабіопластика та контурна інтимна пластика;

Ринопластика (корегування носа);

Отопластика (пластика вушних раковин);

Абдомінопластика (підтяжка живота);

Видалення комків Біша;

Блефаропластика;

Підтяжка обличчя та шиї;

Мамопластика та протезування молочної залози;

У нашій клініці ми виконуємо всі види операцій, які дозволяють підкреслити переваги краси та позбутися від комплексів. Наша головна мета – досягти найкращих результатів лікування для наших пацієнтів. Процедури, що виконують наші пластичні хірурги, дають практично необмежені можливості для лікування різного роду травм, захворювань, а також зменшення недоліків. 

  

Пластична хірургія обличчя

Хірургічні методи лікування в області антивікової медицини - це процедури, які підтягують шкіру, зменшують зморшки та покращують овал обличчя. 

Підтяжка обличчя – це процедура, спрямована на його омолодження шляхом підтяжки обвислих, в’ялих і розтягнутих тканин. Цей метод пластики є одним з найпопулярніших, дає чудовий й тривалий ефект та призначений для людей, які хочуть покращити овал обличчя, отримати ефект пружної шкіри без зморшок. 

Фейсліфтинг вимагає попередньої консультації лікаря. Після даної операції необхідно дотримуватися рекомендацій фахівця протягом усього відновного періоду.

Ліфтинг обличчя дуже часто поєднується з підтяжкою шиї, щоб на пізніх етапах омолоджене обличчя не контрастувало з шиєю, покритою зморшками. З роками навколо шиї з’являються вертикальні складки. Причина - розслаблення широкого шийного м'яза. Це призводить до неглибокого кута шиї, відсутності характерної виїмки під нижньою щелепою та тонкого профілю шиї. Такі недоліки є поширеними та можуть бути виправлені тільки хірургічним шляхом. Обсяг операції підтяжки шиї залежить від розміру зони зморшок та очікувань пацієнта. Підтяжка шиї зазвичай займає від двох до трьох годин і зводиться до надрізів, підняття та видалення непотрібної шкіри. Іноді необхідно видалити надлишок жирової тканини, а також виконати пластику м’язів в області підборіддя. Рану закривають швами, які знімають поетапно в залежності від швидкості процесу загоєння.

Перші результати пластики шиї помітні приблизно через два тижні після процедури. Для остаточного ефекту потрібно почекати близько місяця. Час та перебіг реконвалесценції залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. 

 

Хейлопластика (контурна пластика губ)

Губи вважаються чи не найбільш привабливими та жіночними елементами обличчя. Моделювання чи навіть збільшення губ гіалуроновою кислотою – природна процедура, а тому підходить більшості пацієнтів. Вона дає змогу пацієнтам досягти бажаних результатів у відповідь на незадоволення формою губ, їх структурою чи кольором.

Наповнення губ гіалуроновою кислотою полягає у введенні препарату що містить гіалуронову кислоту глибоко в епідерміс. Гіалуронова кислота має дуже пластичну кристалічну форму гелю, яка чудово доповнює місця, де є в’ялість, будь-які борозни або навіть відсутність об’єму.

Гіалуронова кислота є абсолютно природною речовиною, яка зустрічається в нашому організмі. Найбільша її кількість міститься в нашій шкірі. За певний час, тобто в процесі старіння, кількість гіалуронової кислоти в нашому організмі зменшується, особливо в області рота. Естетична медицина дає можливість усунути цей недолік, шляхом заповнення, моделювання чи навіть збільшення губ гіалуроновою кислотою.

 

Отопластика (корекція вух)

Небажана форма вух часто є джерелом величезних комплексів, які щодня знижують якість життя. Пластична хірургія пропонує виправлення форми вушної раковини. Лікування призначене для людей, які хочуть усунути анатомічний вроджений дефект та будь-які набуті деформації. Форма вушної раковини є не тільки естетичною проблемою, вона також істотно впливає на слухові подразники. Отопластика вимагає обов’язкової попередньої консультації лікаря. 

 

Ринопластика (корекція носа)

Небажана форма носа може стати джерелом набридливих комплексів. Вони знижують впевненість у собі, відчуття привабливості. На щастя, на допомогу приходить естетична медицина і методи лікування для корекції форми носа. Пластика носа призначена для людей, які хочуть удосконалити ніс, зменшити або повністю видалити певний вроджений чи набутий дефект. Ринопластика вимагає попередньої консультації фахівця.

 

Блефаропластика (корекція повік)

Блефаропластика – проводиться для корекції опущених повік не тільки з естетичних міркувань, коли пацієнта не влаштовує зовнішній вигляд своїх повік, але й має функціональні причини - коли нависла повіка зменшує поле зору.

При плануванні процедури блефаропластики вкрай важливою є консультація лікаря для детального обговорення очікувань пацієнта та оцінки стану повік. 

Пластика повік відбувається під місцевою анестезією та проходить швидко та безболісно, але потрібно враховувати, що після корекції повік навколо очей можуть з’явитися тимчасові набряки та синці. Після завершення операції можна легко повернутися додому. Реконвалесценція триває близько 2-4 тижнів. Шви знімаються приблизно через 7 днів.

 

Видалення комків Біша

Комки Біша - це скупчення жирових мас у щічній порожнині, які утворюють цю конкретну частину тіла. Саме це утворення ховається під шкірою і формує овал обличчя, надаючи додатковий об’єм його нижній частині. Найчастіше фахівці рекомендують видалення комків Біша для естетичного поліпшення форми обличчя. Сама операція займає в середньому 35 хвилин. Після цього не потрібно проводити час в лікарні. Під час операції може використовуватись місцева чи загальна анестезія. 

  

Мамопластика

Жінки наважуються на пластику грудей з різних причин. У більшості випадків мова йде про збільшення молочних залоз, а також корекцію форми, положення та пружності. Існує багато факторів, які послаблюють структуру молочних залоз - природне старіння організму, вагітність, менопауза, захворювання. 

Найпопулярнішими процедурами пластичної хірургії є: 

збільшення грудей імплантами,

збільшення грудей власним жиром,

підтяжка грудей після пологів, 

зменшення грудей, 

протезування молочної залози. 

Перед оперативним втручанням необхідна медична консультація з лікарем. Існує багато способів надати грудям нову  бажану форму. 

Збільшити бюст можна за допомогою спеціальних імплантатів грудей, але також можна збільшити його об'єм завдяки пересадці власної жирової тканини.

Найпопулярнішим та найефективнішим методом є збільшення грудей за допомогою імплантів. В основному їх поділяють за профілем (високий чи низький), типом наповнення (силіконовий або фізіологічний розчин) і типом поверхні (оксамитовий або титановий).

Операція зі збільшення бюсту проводиться під загальним наркозом. Під час її проведення імплантати встановлюються всередину молочних залоз, формуючи їх вигляд та розмір відповідно до уподобань пацієнтки. Грудний імплант встановлюють під грудний м’яз, фасцію м’яза або під залозу через розріз, зроблений під грудьми або на краю ареоли. Після розрізу хірург розсікає тканини, створюючи так звану «кишеню», в яку він розміщує імплант, а потім зашиває рану. По завершенні операції пацієнтка близько двох місяців носить спеціальний бюстгальтер, що дозволяє забезпечити належну регенерацію після процедури.

Ліпофілінг – безпечний, малоінвазивний метод збільшення бюсту без використання імплантів Він полягає у введенні жиру, зібраного ліпосакцією, до грудей з іншого місця. Пересадка жиру є альтернативою для жінок, які бояться пластики бюсту з імплантацією силіконових протезів.

Операція по зменшенню грудей - це хірургічна операція, спрямована на зменшення їх ваги, поліпшення форми. Великий бюст назвали гігантомастія. Це негативно позначається на якості життя пацієнтів, викликає біль у спині, шиї та плечах, пухирі та натирання на шкірі.

Красиві та пружні груди є безперечним атрибутом жіночності, тому багато жінок вирішують зробити підтяжку грудей після пологів та грудного годування, а також реконструктивні процедури, наприклад, після мастектомії.

Реконструкція молочних залоз – спрямована на їх відтворення. Її можна проводити в різний час та різними методами. Основними факторами, за якими жінкам проводять реконструкцію, є втрата грудей через рак або недорозвинення через вади розвитку. Умовою для проведення операції є закінчення онкологічного лікування.

   

Абдомінопластика. Ліпосакція живота, стегон, рук

Кожна жінка мріє про плоский пружний живіт. На жаль, в деяких ситуаціях навіть інтенсивних та регулярних вправ недостатньо для досягнення цього. Зайва в'яла шкіра живота після вагітності або схуднення, на жаль, не зменшується сама по собі. У деяких пацієнток після вагітності з’являються розтягнення прямих м’язів живота, усунення яких вимагає хірургічного втручання. 

Абдомінопластика - це процедура з підтяжки живота, яку проводять пацієнтам, які сильно схудли, або жінкам, які були вагітними. Абдомінопластика передбачає видалення зайвої шкіри та розтяжок. Її проведення можна поєднувати з ліпосакцією для досягнення кращого ефекту. Під час операції виконується розріз від правої клубової кістки до лівої по лінії бікіні, щоб було легко приховати шрам під нижньою білизною. Дана операція займає 3-5 годин і проводиться під загальним наркозом.

Формування контуру тіла можливе завдяки ліпосакції. Вона полягає у відсмоктуванні певної кількості непотрібної жирової тканини за допомогою спеціального пристрою. Практично кожну частину тіла можна обробити: живіт, стегна, руки. Ліпосакція вимагає попередньої консультації з лікарем-спеціалістом, а також відповідних обстежень. Після проведення ліпосакції необхідно дотримуватись вказівок лікаря та носити спеціальний компресійний одяг, щоб досягти максимального ефекту та скоротити час відновлення.

   

Лабіопластика. Контурна інтимна пластика

Лабіопластика – процедура, яка передбачає хірургічну зміну розміру та вигляду зовнішніх статевих органів. В основному це стосується зменшення малих статевих губ або, рідше, великих. 

Бажання зробити лабіопластику найчастіше викликано значним випинанням малих статевих губ за межі великих статевих губ. Це знижує самооцінку та має наслідки для сексуальної та функціональної зон, такі як дискомфорт або труднощі в підтримці інтимної гігієни. 

Варто відзначити, що розмір статевих губ – це не тільки естетична проблема, хоча для багатьох жінок цей аспект також дуже важливий. Справа в тому, що занадто великі статеві губи можуть обернутися різними проблемами в повсякденному житті, включаючи дискомфорт, біль під час сексу, незручності при епіляції інтимної зони, повторювані інфекції. Навіть проста фізична активність чи носіння тісної білизни можуть стати проблемою для жінки в цій ситуації. Лабіопластика покращує не тільки якість інтимного життя, а й повсякденного життя. Також поширеними причинами лабіопластики є гіпертрофія або асиметрія інтимних органів жінки.

Залежно від індивідуальних потреб пацієнток, зменшення або збільшення статевих органів може проводитися хірургічним шляхом. При їх зменшенні пластичний хірург виконує точне зрізання та вирівнювання країв статевих губ, іноді вирізається V-подібна частина вульви, завдяки чому вони набувають нової, змодельованої форми. Процедура нетривала, зазвичай займає близько години та проводиться під загальним наркозом.

Лабіопластика є естетичною процедурою, а її наслідки настільки ж вражаючі, як й інші види хірургічної пластики. Вони впливають як на якість життя, так і на відчуття власної естетики.

Контурна інтимна пластика – неінвазивний метод корекції змінених ділянок шкіри та м’яких тканин в області зовнішніх статевих органів. Він полягає у введенні препаратів гіалурону шляхом ін’єкцій безпосередньо в місця, які потребують відновлення естетичного вигляду. Головна перевага контурної пластики в тому, що вона не має жодних слідів: швів і шрамів. По її завершенні всі зміни виглядають природно, а результат з’являється відразу ж і посилюється протягом наступних кількох днів. 

 

Пластична хірургія, як записатись на прийом 

Запрошуємо вас на консультацію до наших фахівців - пластичних хірургів. Дуже важливо розвіяти всі сумніви при консультації з пластичним хірургом та отримати відповіді на питання, які турбують пацієнта. Час передопераційних консультацій – це момент, коли лікар дає пацієнту вказівки щодо підготовки до операції.

Записатись на прийом до пластичного хірурга в медичних центрах Medicover Львів та Medicover Ужгород можна на рецепції, за телефоном чи заповнивши заявку онлайн на нашому сайті.

Рішення записатися на консультацію пластичного хірурга свідчить про певну готовність до змін. Добре поінформований пацієнт позитивно налаштований, точно знає, чого очікувати, та в кінцевому підсумку задоволений досягнутим результатом.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті