Урологія

Урологія - займається проблемами сечовидільної системи чоловіків та жінок, яка дуже схильна до бактеріальних інфекцій. Порушення функції сечостатевої системи у чоловіків та її недуги особливо засмучують чоловіків, оскільки вони заважають повсякденному функціонуванню та статевій активності.

  

Урологія в Medicover

Неважливо, скільки вам років, неважливо, чоловік ви чи жінка, захворювання сечостатевої системи можуть вразити будь-кого, незалежно від віку і статі. Не слід ставитися до них легковажно, оскільки вони можуть перерости в дуже серйозні захворювання, наприклад, недолікована інфекція сечового міхура може призвести до пієлонефриту!

Урологія в Medicover займається діагностикою, консервативним та оперативним лікуванням вроджених вад розвитку, захворювань сечостатевої системи у дітей та дорослих пацієнтів.

Фахівці наших медичних центрів надають комплексну урологічну допомогу: консультації, діагностичні дослідження, лікування захворювань сечовидільної системи та чоловічих статевих органів (також хронічних та онкологічних), хірургічні процедури, післяопераційний контроль. У нас працюють досвідчені фахівці, а  урологічного відділення оснащено на найвищому рівні.

Лікар уролог займається лікуванням таких захворювань:

запалення чоловічих і жіночих статевих органів;

запалення сечовивідних шляхів,

захворювання зовнішніх статевих органів чоловіків, включаючи фімоз, варикоцеле, парафімоз, крипторхізм або гідроцеле яєчок;

порушення роботи сечового міхура (часте сечовипускання у чоловіків та жінок);

імпотенція;

камені в нирках;

доброякісна гіперплазія передміхурової залози;

рак передміхурової залози, яєчок, нирок і сечового міхура. 

З легкими формами захворювань уролог може впоратися самостійно, більш серйозні вимагають втручання онколога, але консультація уролога – це завжди крок до правильного діагнозу.

   

Лікування хвороб сечостатевої системи

Сечовидільна система є однією з найважливіших систем в організмі людини. Її основна функція – виведення шкідливих продуктів життєдіяльності. У обох статей органи сечовидільної системи зливаються із статевими, що призводить до ще більшої схильності до розвитку різних захворювань. Сечостатева система надзвичайно сприйнятлива до інфекцій, тому за нею потрібно особливо доглядати. Захворювання, які вражають її, дуже часто не дають ніяких симптомів, що ускладнює діагностику та призводить до пізно розпочатого лікування. Найпоширенішими захворюваннями сечовивідних шляхів є нетримання сечі та інфекції нижніх сечовивідних шляхів.

При виникненні проблем із сечостатевою системою, необхідно якомога швидше пройти курс лікування у спеціаліста з урології. Завдяки йому можна позбутися від набридливого і неприємного захворювання, яке, якщо його не лікувати, може призвести до серйозних наслідків. Також звертаємо увагу, що кожен чоловік у віці від 40 до 45 років повинен відвідувати уролога для профілактичного огляду. 

Необхідно якомога швидше звернутись до лікаря-уролога, якщо вас турбують такі симптоми:

Больовий синдром, дискомфорт або печіння в області сечового міхура;

Біль в області нирок;

Болісний статевий контакт;

Варикоцеле;

Фімоз;

Біль, свербіж, печіння, почервоніння, набряк статевих органів та прилеглої зони;

Хворобливе, неконтрольоване, часте сечовипускання;

При першому візиті до уролога, насамперед, важливо мати при собі поточні результати аналізів крові, сечі та УЗД. Лікар уролог обов’язково запитає, які ліки ви приймаєте, чи вживаєте якісь добавки. У зв’язку з інтимною зоною оглядів уролога також важливо правильно доглядати за гігієною, щоб уникнути збентеження і дискомфорту з обох сторін.

В клініці Medicover ми виконуємо малоінвазивні процедури та урологічні операції, які характеризуються швидким терміном їх виконання (так звана урологія одного дня) і відносно коротким періодом реконвалесценції. Завдяки використанню сучасних досягнень в області ендоскопії та візуалізації, інвазивність процедур значно знизилася.

Основними перевагами одноденної урологічної хірургії є коротший час очікування, зниження ризику інфекцій та операційного стресу, зменшення перебування в лікарні та відсутності на роботі, а також швидше відновлення, ніж при традиційних процедурах.

Наші фахівці виконують наступне лікування та урологічні операції:

видалення пухлини яєчка;

резекція пухлини сечового міхура;

калібрування уретри;

пункція простих кіст нирки;

біопсія сечового міхура;

біопсія простати при обструктивній азооспермії;

імплантація протезів яєчок;

лікування нетримання сечі;

емболізація сім'яної вени при варикоцеле;

лікування фімозу.

Крім того, у нашій клініці є реабілітаційний кабінет та власні лабораторії, ультразвукове дослідження та літотрипсія, тобто екстракорпоральне дроблення каменів у нирках. Тут проводиться повний спектр урологічних процедур сучасними методами, з особливим акцентом на малоінвазивні методи, а також повний спектр радикальних операцій в урології. 

   

Урологія, як записатись на прийом до уролога

Не відкладайте візит до уролога при появі тривожних симптомів з боку сечовидільної або статевої системи. Запишіться на прийом до одного з наших урологів. З вами проведуть детальну медичну бесіду та необхідні обстеження залежно від того, що у вас не так.

Медичний центр Medicover пропонує професійне лікування в галузі урології. У нас працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в області захворювань сечостатевої системи. Наша команда урологів регулярно бере участь у тренінгах, симпозіумах та конференціях.

Зв’яжіться з нами якомога швидше та отримайте консультацію наших лікарів. Не дозволяйте неприємним захворюванням приносити вам дискомфорт!

Записатись на консультацію до уролога можна зателефонувавши нам чи заповнивши заявку на прийом на нашому сайті medicover.ua

Запрошуємо Вас відвідати наші медичні центри Medicover у Львові та Ужгороді, для лікування урологічних захворювань, які заважають Вам жити.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті