Нейрохірургія

Нейрохірургія займається діагностикою та хірургічним лікуванням деяких захворювань нервової системи. До органів, хірургічне лікування яких проводить нейрохірург, належать: мозок, спинний мозок, периферичні нерви та судинна система, яка живить ці структури.

 

Нейрохірургія в Medicover

У клініках Medicover ми пропонуємо широкий спектр нейрохірургічних операцій на всіх відділах хребта. Операції проводять нейрохірурги з великим досвідом і знаннями в області найсучаснішої хірургічної техніки.

Нейрохірургія займається хірургічним лікуванням структур нервової системи – тому пацієнти зазвичай звертаються до нейрохірургів, у яких попереднє лікування іншими методами (наприклад, фармакологічними) не принесло задовільних результатів.

Нейрохірургія – це також допомога пацієнтам, які скаржаться на головні болі та запаморочення, різного роду оніміння або поколювання в кінцівках, проблеми при ходьбі, м’язову слабкість, сенсорні розлади, а також запущену спинальну дископатію та інші неспецифічні неврологічні симптоми.

Нейрохірургічне лікування полягає у розпізнаванні синдрому захворювання, проведенні необхідних діагностичних досліджень та їх точному описі, а потім – залежно від результатів – проведенні малоінвазивних процедур чи операцій.

Наші нейрохірурги лікують:

гострі та хронічні болі та травми хребта;

травми спинного мозку;

новоутворення в хребті;

запоморочення в голові і нудота, непритомність (після перенесення травм голови);

а також здійснюють лікування грижі хребта (поперекова грижа, хребтова грижа)/

  

Коли необхідна консультація лікаря-нейрохірурга

Існує велика група загальних, малохарактерних симптомів, які після виключення найбільш типових захворювань або відсутності ефективності проведеного лікування повинні спонукати пацієнта звернутися до нейрохірурга.

Нейрохірургічні симптоми дуже часто мають специфічну форму – запаморочення та головні болі (крутиться голова і тошнить), оніміння, поколювання, відсутність чутливості кінцівок, тиск, порушення концентрації та пам’яті, непритомність, втрата свідомості, парези, порушення зору та слуху. Звідси надзвичайно важлива роль досліджень і точної діагностики та опису їх результатів. 

Консультація та нейрохірургічне лікування починається з медичної бесіди – лікар розпитує пацієнта про загальний стан здоров’я, прийняті ліки, раніше діагностовані захворювання. Він читає медичні записи та запитує про симптоми, їх частоту та тяжкість. Потім він проводить просте неврологічне обстеження, в т.ч наявність менінгеальних симптомів, рефлексів, поверхневих і глибоких відчуттів або зв’язних рухів.

Після огляду наш нейрохірург визначає подальший діагностично-терапевтичний план. Відповідний метод лікування підбирається залежно від захворювання та його перебігу. Ви також отримаєте відповідні медичні рекомендації. У разі подальшої діагностики ви отримаєте направлення на аналізи, консультації або госпіталізацію. Лікар має можливість видачі медичної довідки.

При виявленні у пацієнта вищезгаданих симптомів лікар спочатку направляє його на томографію (рентген, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія хребта). Лише після виявлення явної кореляції між клінічними симптомами та їх причиною, видимою в результатах візуалізаційних тестів, фахівцями розглядається операція, щоб зупинити прогресування захворювання та дати шанс покращити самопочуття, часто після додаткового реабілітаційного лікування. Зазвичай такі операції проводяться під загальним наркозом.

  

Лікування нейрохірургічних захворювань

На основі опитування пацієнта, оглядів та діагностичних знімків та їх точного опису нейрохірург ставить діагноз і приймає рішення про вибір хірургічного лікування, одного з малоінвазивних методів або консервативного лікування. Ось найпоширеніші з них:

ендоскопічне видалення грижі хребта;

черезшкірна лазерна декомпресія міжхребцевого диска;

мікродискектомія шийного або поперекового відділів хребта;

операції на шийному або поперековому дисках хребта;

операції на периферичних нервах, пошкоджених внаслідок травм.

Наші нейрохірурги виконують малоінвазивні втручання - сучасний спосіб виконання операцій та процедур, що передбачає використання спеціальних інструментів для мінімізації травмування тканин.

Переваги для пацієнта від застосування малоінвазивних методів:

менше болю після операції;

знижений ризик зараження;

зменшена крововтрата;

коротше перебування пацієнта в стаціонарі;

швидке відновлення і повернення до щоденних занять;

менші післяопераційні рубці.

  

Як записатись на прийом до нейрохірурга

Варто пам’ятати, що більшість нейрохірургічних захворювань дають набагато кращий прогноз і більші шанси на повне неускладнене лікування, якщо звернутися до фахівця якомога раніше. Тому не зволікайте й записуйтесь на прийом до нейрохірурга – приватно, без черг і зайвих формальностей.

Записатися на прийом до нейрохірурга в Medicover Львів та Medicover Ужгород дуже просто і займе у вас не більше кількох хвилин. Організовуючи відвідування, ми не примножуємо зайвих формальностей і особливо дбайливо ставимося до довірених нам персональних даних. Ви можете записатися на прийом до нейрохірурга найбільш зручним для вас способом:

- за телефоном 0 800 305 911;

- звернувшись на рецепцію одного з наших медичних центрів:

  • м. Львів, вул. Антоновича, 102
  • м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17;

- або заповнивши заявку через зручну онлайн-систему на нашому сайті.

Запрошуємо Вас на консультацію до досвідченого спеціаліста в області хірургії хребта, хірургічного лікування шийної, грудної та поперекової дископатії, пухлин хребта та інших. Також ми надаємо консультації пацієнтам, які перенесли операції, щоб спланувати оптимальне подальше лікування.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті