Ортопедія-травматологія

Ортопедія і травматологія охоплює не тільки захворювання, що виникають внаслідок порушень роботи опорно-рухового апарату. Фахівці даного напрямку діагностують та лікують будь-які захворювання хребта, черепа, кінцівок, м'язів, сухожилок, хрящів, суглобів та нервів.

  

Ортопедія і травматологія в Medicover 

Лікар ортопед-травматолог спеціалізується на  лікуванні і реабілітації дефектів і травм, що вражають кістково-м’язово-суглобову систему. Тому більшість пацієнтів, які відвідують лікаря-ортопеда, – це пацієнти з переломами кісток. До ортопеда також направляються пацієнти з травмами хребта та дефектами постави.

Невід’ємною сферою ортопедії є травматологія, яка займається травматичною та посттравматичною хірургією та широко відомим лікуванням ортопедичного болю в результаті травм або неправильно проведеного попереднього лікування.

Травматолог – це лікар (хірург), який спеціалізується на хірургічному лікуванні кісток, суглобів, зв’язок, а опосередковано також м’язів і сухожиль, уражених травмами, переважно після нещасних випадків.

Найбільш поширеними симптомами, з якими звертаються до хірургів медичного центру Medicover, є:

Переломи та забиття кісток і суглобів;

Пошкодження хрестоподібної зв’язки;

Пошкодження колатеральних зв’язок;

Ендопротезування;

Пошкодження меніску;

Артрит, артроз;

Остеоартроз;

Гонартроз;

Травми та захворювання плечового суглобу;

Дисплазія кульшових суглобів;

Вальгусна деформація стопи;

Хондромаляція хряща надколінка;

Епікондиліт.

Медичний центр Medicover володіє великими компетенціями в галузі профілактики та ортопедичних захворювань завдяки досвідченим і цінним у галузі лікарям і спеціалістам. Ми пропонуємо широкий спектр обстежень, що проводяться з використанням сучасного обладнання та цілого комплексу процедур, ефективних при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату та в процесі повного одужання від травм.

  

Лікування патологій опорно-рухового апарату

Відвідати ортопеда-травматолога необхідно відразу після травми/аварій (наприклад: розрив меніска чи пошкодження зв'язок), наслідки яких позначаються на опорно-руховому апараті. Також слід негайно звернутися до фахівця, якщо ви помітили будь-які тривожні симптоми з боку кістково-м’язової системи, такі як:

набряк;

гематома;

сильний біль;

рідина в суглобі;

дисфункція або деформація суглоба;

асиметрія нижніх кінцівок;

нестабільність суглоба, відчуття «втечі» суглоба;

блокування суглобів;

надмірна рухливість суглобів.

Планування візиту до ортопеда-травматолога, передбачає підготовку до нього. Варто взяти зі собою медичні документи та всю інформацію про анамнез захворювання. Якщо під час візиту планується накладення гіпсу, необхідно відповідно одягнутися або взяти з собою змінний одяг, який можна легко надіти після  іммобілізації кінцівки.

Візит до ортопеда-травматолога у медичних центрах Medicover починається з бесіди з пацієнтом. Лікар вивчає медичну документацію та попередній анамнез травм чи захворювань, запитує про симптоми, їх вираженість, обставини їх появи тощо. Діагностика починається з візуального та пальпаторного оглядів, а також простих функціональних проб. Однак для діагностики зазвичай необхідна візуалізація.

Обстеження, які найчастіше призначають ортопеди включають:

ортопедичне УЗД (наприклад, УЗД колін, УЗД м'язів, УЗД суглобів);

рентген (наприклад, рентген хребта або рентген колінного суглоба);

магнітно-резонансна томографія,

Залежно від результатів аналізів, проводиться відповідне лікування, наприклад іммобілізація кінцівки, реабілітація або хірургічні процедури (реконструкція зв’язок, артроскопічні процедури, ендопротезування колінного або кульшового суглоба).

У лікуванні ортопедичних захворювань ми використовуємо як класичні, так і малоінвазивні методики, а наша пропозиція відрізняється інноваційними методами лікування.

Ми лікуємо практично всі патології опорно-рухового апарату, які потребують як консервативного, так і хірургічного лікування (свіжі переломи, розтягнення, пошкодження м’язів, артроскопія, в тому числі багатозв’язкова реконструкція, операції на периферичних нервах, ендопротезування суглобів). 

Лікування ушкоджень тканин і кісток із застосуванням хірургічних втручань виконує хірург-ортопед чи травматолог. Після процедури кожен пацієнт має можливість реабілітації під наглядом досвідченого терапевта. Тоді необхідно дотримуватися всіх рекомендацій, підготовлених ортопедом. 

  

Ортопедія-травматологія, як записатись на прийом

Ви можете записатись на консультацію до ортопеда-травматолога завітавши до наших клінік Medicover Львів чи Medicover Ужгород, зателефонувати нам чи заповнити заявку на візит онлайн на нашому сайті. Для цього в пошуку оберіть спеціальність лікаря та місто для візиту. 

Запрошуємо вас познайомитися з нашими ортопедами-травматологами Medicover, які займаються діагностикою та лікуванням захворювань і травм опорно-рухового апарату.

Наша клініка надає комплексну медичну допомогу, а також регулярні огляди здоров’я та прогрес лікування. Ми також пропонуємо розгорнуту діагностику та підтримку реабілітологів в обсязі, зазначеному ортопедами.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті