0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Наші лікарі

Про клініку

Міжнародна мережа медичних закладів Медікавер

заснована у 1995 році та завоювала довіру мільйонів людей у Центральній та Східній Європі. З 2014 року Medicоver дбає також і про здоров’я українців, надаючи їм якісні послуги у сфері охорони здоров’я та діагностики.

Серед медичних послуг, що надає Медікавер в Україні, є: сімейна медицина, педіатрія, хірургія, стоматологія, психологія, косметологія, гінекологія та репродуктивні технології, лабораторна діагностика. Пацієнти отримують індивідуальний супровід та психологічну підтримку 24/7.

Доросла та дитяча хірургія в Медікавер – це безпечна малоінвазивна хірургія одного дня, досвід хірургів, які пройшли стажування у кращих клініках Європи, та спеціально обладнана smart-операційна. Із 2004 року Медікавер сертифіковано за стандартом ISO серії 9001. Це свідчить про безперервне вдосконалення та відповідність наших медичних послуг міжнародному стандарту якості.

У 2015 році

Медичний центр Медікавер

отримав вищу акредитаційну категорію на відповідність критеріям державної акредитації закладів охорони здоров’я.

Відгуки

Відгуки про Крайчик Евгений Юрьевич
Сергій
08 грудня 2019
Декілька разів звертались до Евгенія Юрійовича по різних питаннях. Був і з дітьми і сам. Всі рази лікування було успішним. Лікар
Відгуки про Хусні Абдулазіз Газзі
Арсения
30 листопада 2019
Хочу подякувати чудовому лікарю гінекологу Абдулазіз Хусні! Це найкращий , професійний та ввічливий лікар! Обстеження швидке та

Блог